Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Nowa Górka

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Jerzykowo

Jerzykowo(Nowa Górka + 9 km)

980 000 zł183 m² 5 355,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Wyobraź sobie poranki z kubkiem kawy na tarasie, ciszę przerywaną jedynie śpiewem ptaków i zapachem drzew po deszczu, słońce powoli wznosi się a ogród budzi się do życia. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kręta

Bolechówko(Nowa Górka + 23 km)

416 625 zł1 515 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu nieruchomość nietuzinkową w Bolechówku, gmina Czerwonak, świetna lokalizacja. Oferujemy dwie działki budowlane o metrażach: 1) 1515 m2 2) 1666 m2 Cena za 1 m2 to 275.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Pobiedziska

Pobiedziska(Nowa Górka + 4 km)

1 200 000 zł135 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 135m w Pobiedziskach Letniskach zielona okolica, blisko lasu i jezior. Stylowy dom, podpiwniczony, o powierzchni 135m z ogrodem o powierzchni 640m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Centrum,Kostrzyn(Nowa Górka + 8 km)

479 000 zł68,47 m² 6 995,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Przestronny, zgrabny szereg w wysokim standardzie! cena promocyjna! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Nieruchomość zlokalizowana jest pomiędzy Poznaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Szkolna

Bolechowo(Nowa Górka + 25 km)

510 000 zł1 720 m² 296,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow 1720m2 szer. 18m-22m,położona pod Poznaniem, w Bolechowie część działki o pow. 600m2 jest przygotowana pod pozbruk, działka posiada warunki zabudowy i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Swarzędz

Swarzędz(Nowa Górka + 16 km)

450 000 zł2 860 m² 157,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Jasinie /gortatowo/, gmina Swarzędz, działka posiada powierzchnię ok.2860m2, szerokość frontu ok.63m, długość ok.46m. Media przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Czerwonak(Nowa Górka + 21 km)

499 000 zł1 225 m² 407,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Czerwonaku nr 47 o pow. 1 225 m , ul. Łącznik. Blisko pełnej infrastruktury oraz blisko natury. Dostępne są również pozostałe sąsiedzkie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Starowiejska

Gniezno(Nowa Górka + 22 km)

259 000 zł1 050 m² 246,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ciekawie usytuowana działka budowalna o pow. 1050m2 położona w Gnieźnie przy ul. Starowiejskiej bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Oferowana nieruchomość znajduje się na obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Czerniejewo-Odbudowa,Czerniejewo(Nowa Górka + 13 km)

449 000 zł200 m² 2 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:707 m²

Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjny 1-piętrowy, niepodpiwniczony dom wolnostojący, posadowiony na działce o powierzchni 707 m2, położony w Czerniejewie, w willowej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Skałowo

Skałowo(Nowa Górka + 10 km)

1 800 000 zł770 m² 2 337,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt o powierzchni 770 m (plus 230 m do rozbudowy) Skałowo gm. Kostrzyn Dokumentacja na 12 mieszkań Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy obiekt o pow. 770 m2 z przygotowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Nowa Górka

Nowa Górka,wielkopolskie

790 000 zł12 242 m² 64,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz działki pod budowę wymarzonego domu w otoczeniu lasów i jezior? Wykorzystaj szansę na zakup unikatowej działki siedliskowej położonej w Nowej Górce (gm. Pobiedziska, powiat.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij